O nas

Udostępnij
KILKA SŁÓW O NAS
I O TYM CO ROBIMY
 

Kancelaria Radców Prawnych Joanna Smereczańska-Smulczyk i Wspólnicy spółka Komandytowa z siedzibą w Legnicy została utworzona wyłącznie w celu dochodzenia roszczeń o których mowa w ustawie O dochodzeniu roszczeń w postępowaniu grupowym.

 

Jesteśmy bowiem świadomi, iż w zmieniającym się świecie potrzebna jest wąska specjalizacja, stąd podjęcie decyzji o ukierunkowaniu naszej Kancelarii na tą formę dochodzenia roszczeń.

 

Kancelaria nastawiona jest na nieustanny rozwój oraz wykazuje otwartość na nowe sfery działalności prawnej.

 

Naszą Misją jest niesienie pomocy osobom poszkodowanym.

 

Instytucja pozwów zbiorowych wywodzi się ze średniowiecznej Anglii. Jeśli chodzi o Polskę, to pozwy zbiorowe pojawiły się u nas stosunkowo niedawno.

 

W 2008 roku rozpoczęto dyskusje nad projektem ustawy w tej sprawie. Ustawa weszła w życie z dniem17 grudnia 2009 r. (Dz. U. z 2010r. Nr 7, poz. 44). Dzięki czemu poszkodowani otrzymali nowe narzędzie prawne w walce o własne interesy.

 

W przypadkach, gdzie prawa Konsumenta nie są przestrzegane, to właśnie instytucja pozwu zbiorowego jest najwłaściwszą metodą dochodzenia praw.

 

Oferujemy pomoc prawną w dochodzeniu roszczeń odszkodowawczych przy wykorzystaniu instrumentu prawnego jakim jest dochodzenie roszczeń w postępowaniu grupowym.

 

Dokonujmy oceny faktycznej i prawnej sprawy, pod kątem możliwości dochodzenia roszczeń w formie postępowania grupowego, reprezentujemy interesy Członków Grupy, Reprezentanta Grupy na etapie pozasądowym i sądowym.

 


 

MASZ PYTANIA? ZADZWOŃ! +48 76 887 49 30, +48 798 669 353

 

MASZ PYTANIA?

ZADZWOŃ!

+48
76 887 49 30
+48
798 669 353

Prosimy o kontakt od poniedziałku do piątku w godzinach 08.00 - 16.00